fbpx

Natječaj za posao – Marketing Trade Manager ( m/ž)

Tvrtka  Vinogradi Nuić d.o.o. Ljubuški objavljuje

Natječaj

Za sljedeće slobodno radno mjesto:

Marketing Trade manager (m/ž) – 1 izvršitelj

Uvjeti:

  • VŠS/VSS ekonomskog smjera
  • Minimalno 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima (trgovački marketing)
  • Tečno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Opis posla:

  • Priprema prijedlog strategije razvoja Trade Marketinga (TM), u skladu s usvojenom komercijalnom strategijom te provodi i nadzire odobrenu TM strategiju
  • Upravlja TM aktivnostima na domaćem i izvoznim tržištima, organizira i nadzire sve poslovne aktivnosti nužne za uspješno izvršenje poslovnih planova
  • Vodi brigu o komunikaciji i usklađenosti TM aktivnosti sa marketingom i prodajom
  • Predlaže godišnji plan aktivnosti TM-a i odgovoran je za provedbu istog
  • Postavlja standarde minimalnog/optimalnog asortimana po formatima prodajnih objekata u suradnji s prodajom i marketingom
  • Predlaže TM aktivnosti na prodajnim mjestima sa svrhom stalnog unapređenja poslovanja te kvalitete rada prodajne službe
  • Razvija poslovne odnose s kupcima i poslovnim partnerima
  • Sudjeluje u operativnom provođenju prodajnih akcija
  • Planira, prati i kontrolira troškove unutar poslovne funkcije koju obavlja

Natječaj je otvoren za radno mjesto Marketing Trade Managera i poslodavac nudi probni rad uz mogućnost stalnog zaposlenja.

Ako ste mobilni i fleksibilni, imate visoke osobne i profesionalne standarde ovo je pravi posao za vas! Budućim članovima Vinograda Nuić nudimo stimulativna primanja, dinamično i poticajno radno okruženje.

Prijave sa životopisom, dokazom o završenoj stručnoj spremi i radnom iskustvu zainteresirani kandidati trebaju dostaviti putem:

e-mail-a: info@vinogradinuic.ba , poštom ili osobno u Vinariju Vinograda Nuić   (Crnopod 51, Ljubuški 88320 BIH) najkasnije do 06.10.2021.

Previous Post

Večer Ljubuških Vina – Što to ima u hercegovačkom kršu!

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena.

Scroll to top